sss

Kablo TV - Kablolu TV

Kablo TV, dijital veya analog yayın yapan çok sayıda televizyon kanalının ve interaktif sistemlerin tek bir merkezde toplanarak, müşteri alıcılarının algılayabileceği şekilde modüle edilmesi sonrasinda, televizyon, radyo ve interaktif hizmetleri fiberoptik ve koaksiyel kablo şebekeleri üzerinden yüksek görüntü ve ses kalitesinde evinize getiren çok kanallı bir kapalı devre TV sistemidir.

Kablo TV, ülkemizde ve dünyada beğeni ile izlenen çok sayıda kanalı evinize taşır ve yüksek görüntü kalitesine sahiptir. 

Kablo TV altyapısı gereği, kötü hava koşullarından etkilenmez. Siz televizyon izlerken herhangi bir arıza ücretsiz olarak ekipler tarafından giderilir.

Kablo TV sisteminde çanak ve anten gibi cihazlara ihtiyaç olmadığı için görüntü kirliliğine neden olmaz.

Eğlence, belgesel, eğitim, çizgi film, müzik, ekonomi, teknoloji, spor, haber ve moda kanallarıyla zengin bir kanal içeriğine sahiptir.

Rahat ve zahmetsiz TV izleme keyfini yaşatır. Sürekli ve ücretsiz arıza bakım garantiniz vardır.
   
Abonelerin karşılaştığı sorunlar, herhangi bir bedel ödenmeksizin, arıza ekipleri tarafından giderilir.

KabloTV şebekesi, sadece TV hizmeti anlamına gelmez. Aynı şebeke üzerinden Teledünya, Uydunet ve VoIP gibi etkileşimli hizmetler de alınabilir. Böylece, belirli bir ücret karşılığında, 7 gün 24 saat Kullandığın Kadar Öde, Ekosınırsız, Kotalı, Limitsiz, Son Sürat ve Simetrik internet tarifeleri üzerinden uygun fiyata hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

 

sin1 sin2 sin3 sin4 sin5
Sayfalar | Ödeme Merkezleri | Uydunet İletişim |

Uydunet Kablonet Teledünya Kablo TV


kablonet.com.tr sitesi, içeriğinde bulunan markalar ile resmi bir bağlantısı yoktur ve tamamen bilgilendirme amacı ile hizmet vermektedir. Bu sitede yer alan tüm ticari markaların isim hakları ticari marka sahiplerine aittir.

Bizi Google+'da bulun